Zde si můžete prohlédnout trička co tvoří Štěpánka

Pokud by se vám dílka líbila a rádi byste něco podobného, je možné si objednat originální tričko s motivem dle Vašeho přání. Stačí napsat na marek.1331(zavináč)gmail.com barvu a velikost trička a představu (event. fotku) toho, co chcete namalovat a kontakt na Vás. Mám svůj účet i na fleru (papaaja), pokud by pro Vás tento způsob objednávky a komunikace byl snažší.

Trička objednávám většinou zde, pokud byste si v tomto e-shopu nevybrali, je možné dodat tričko vlastní nebo se osobně domluvit na jiné alternativě (mám doma i některá prázdná trička např. od Lambeste).
Pomalovat je možné i jakýkoli jiný textil (povlak na polštář, košile, mikina, kalhoty,… ), jedinou podmínkou je možnost žehlení – hotový obrázek se po zaschnutí žehlí na 3.stupeň (bavlna) cca 3minuty.
Obrázek vydrží i běžné praní, např. tričko „Kůň v lese“ mám už tři roky, nosím (i peru :) ) ho celkem pravidelně a není to na něm téměř znát.
Čekací doba na 1 tričko či jiný výrobek je zhruba 2-3 týdny, pokud je zakázka urgentní, přizpůsobím se, pokud je ale třeba tričko objednat, pod týden se většinou nedostanem.
Trička „Born to b loved“, „Hospodin je můj pastýř“, „Kočka motýlí“ a „Má mě rád!“ jsou k dispozici ihned.