Jak vznikne zpoždění, když máte hodinu rezervu?

Na cestě za ženichem zastavila našeho milého kamaráda a svatebního řidiče Filipa policie a půl hodiny mu prohlížela auto včetně výrobního čísla motoru, než ho pustili dál. Aby přijel včas, přizpůsobil tomu styl další jízdy – a když pak (těhotná) manželka Tomova svědka viděla, jak Filip smykem přijíždí na parkoviště u jejich domu, prohlásila že „S tímhle člověkem rozhodně nepojede“ :-). Nakonec se ale vše vyřešilo ke spokojenosti všech – a k nevěstě dokonce přijeli tak, jak bylo plánováno.

Při česání nevěsty si nevěsta uvědomila, že nemá květinu do vlasů, se kterou počítala, ale zapomněla ji potvrdit v objednávce, a nevšimla si, že ve vyzvednutých věcech z květinářství chybí. Šikovná kadeřnice-kosmetička ale smotala růže ze svatebních dekorací – a výsledek byl skvělý a navíc v tom šíleném vedru nemohl zvadnout, ani kdyby chtěl.

Trochu se nám protáhlo zdobení aut. Když už bylo – stále ještě v rozumém čase – konečně vše připraveno, nevěsta s nervy na dně dostala pocit (pravděpodobně úplně zbytečný), že z ní padají šaty. Takže se deset minut řešilo, jak je upevnit. Ale povedlo se a mohlo se vyrazit.

Zpoždění ale stále nebylo dost veliké, proto si nevěsta nechala doma občanku (a když si to uvědomila, s nevinným výrazem se ostatních ptala, jestli je určitě na svatbě potřeba). Následně zaměstnala tři lidi jejím hledáním. :) Prostě Štěpánka :)

Není sako jako sako

Ve všeobecném svatebním zmatku jeden z našich přátel omylem odešel v saku jiného z našich přátel (navzdory rozdílu ve velikostech asi o dvě čísla :) ). Když jsme dostali email s prosbou, ať daného člověka vypátráme, moc jsme úspěchu nevěřili – zvlášť, když jsme pak po rozeslání zhruba stovky emailů s prosbou o pomoc dostali jedinou odpověď. Ale nakonec to dobře dopadlo. Díky vytrvalosti a detektivním schopnostem manželky postiženého a také díky ochotě Toma, který zhruba z 6500 fotek vybíral ty, kde jsou lidé v sacích, a posílal jí je, se zhruba po dvou měsících podařilo ztracené sako vypátrat a obě už jsou zpět u původních majitelů.

Zmrzlina a kremrole – odhalení původu

Obojí se na party setkalo s tak velkým ohlasem, že ještě dlouho po svatbě se nás lidé ptali na původ a u kremrolí i na recept.
Oslavné chvály a děkovné dopisy za tyto nezapomenutelné chuťové zážitky náleží Štěpánky mamince, která obojí (včetně jahod ke zmrzlině) zajistila.  Zopakovat si zážitek ze zmrzliny není pro případné zájemce tolik složité – je to superovocná jahodová od Hájka (mimochodem zkoušeli jsme i lesní plody a borůvkovou – a jsou skoro stejně dobré). S kremrolemi je to horší, pochází až z daleké Moravy, nicméně pokud by byl o ně zájem, kontaktujte nás s dostatečným (ca měsíc) předstihem a zkusíme je objednat.